Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Творчеството на xPoisoned PureX

Go down

Творчеството на xPoisoned PureX Empty Творчеството на xPoisoned PureX

Писане  Rakия.~ Съб Фев 02, 2008 8:54 am

Така .. Това е моята темичка . Ще изразявам своето творчество чрез графики , но понякога ще пускам и други неща - разкази , снимки , есета и т.н.
Само че .. ще има малко правила за темата ми .

Творчеството на xPoisoned PureX 2cfb2tt Правила Творчеството на xPoisoned PureX 2cfb2tt
1 . Не крадете мои графики и не ги пускайте на други места , без моето уведомление .
2 . Не ги редактирайте без разрешението ми .
3 . Ако ще използвате нещо мое на друго място , моля да бъда уведомена .
4 . Забранявам поръчки по по Skype , E - mail , ICQ и други . Това ще става по ЛС във форума или в темата " Поръчки и Въпроси " .
5 . Текстури , бръшове и уроци можете да искате по всяко време , те не са към поръчките .

Творчеството на xPoisoned PureX 6wp6gp2 Поръчки Творчеството на xPoisoned PureX 6wp6gp2
Знайте , че поръчки ще приемам в определен срок от време , особено сега втория срок в училище .. може да нямам никакво време .
1 . Не ми задавайте въпроси от сорта на " Кога ще мога да поръчвам профил ? " , " Срока свърши ли ? " и т.н.
2 . Когато искате дадена графика , конкретизирайте какво точно желаете като ефекти и въобще .
3 . Уточнявайте какво искате - аватар , сигнатура , цял профил , ранг , банер , лого и т.н.
4 . Пуснали сте веднъж поръчката и си мислете , че не съм я забелязала .. и решавате да пуснете още петдесет пъти поста си . Ако го направите , въобще няма да изпълня поръчката Ви .
5 . Ами това е ((: А сега ето мои неща :

1 . Творчеството на xPoisoned PureX ICONATOR_a91f7c0c737044f8cf78ce4a85
2 . Творчеството на xPoisoned PureX Sadly
3 . Творчеството на xPoisoned PureX Fashion-1
4 . Творчеството на xPoisoned PureX 6ka9z4h
5 . Творчеството на xPoisoned PureX Bearbyohhdahhling_edit
6 . Творчеството на xPoisoned PureX Sanstitre3-2
7 . Творчеството на xPoisoned PureX Corni1
8 . Творчеството на xPoisoned PureX Haruhi_Suzumiya_Icons_by_bubblekit
9 . Творчеството на xPoisoned PureX CopyofHaruhi_Suzumiya_Icons_by_bubb
10 . Творчеството на xPoisoned PureX CopyofFrame1-1
11 . Творчеството на xPoisoned PureX Sanstitre2-4
12 . Творчеството на xPoisoned PureX Sanstitre2-1-1 Това е изцяло мое , аз съединявах картинките , фон и т.н.

Ами това е за сега . Имам и други аватари , цели профили , банери , логота , само сигни , рангове и т.н. Вмомента поръчките са позволени Wink
Rakия.~
Rakия.~
Отрова
Отрова

Брой мнения : 103
Местожителство : Варна
Registration date : 01.02.2008

http://usmivka.goodoolz.com/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите