Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Приятелството: Момче-Момиче ?

5 posters

Go down

Приятелството: Момче-Момиче ? Empty Приятелството: Момче-Момиче ?

Писане  Rakия.~ Нед Фев 03, 2008 4:03 am

Така .. Тази темичка също е много интересна , или поне за мен . Според една част от момичетата / момчетата , не съществува такова приятелсвто . Е , аз лично не мисля така .. Чакам вашите дълги и описателни отговори в темата , нека помислим и да видим дали е възможно ..
Rakия.~
Rakия.~
Отрова
Отрова

Брой мнения : 103
Местожителство : Варна
Registration date : 01.02.2008

http://usmivka.goodoolz.com/

Върнете се в началото Go down

Приятелството: Момче-Момиче ? Empty Re: Приятелството: Момче-Момиче ?

Писане  Could`be Нед Фев 03, 2008 4:24 am

Естествено, че е възможно... но според мен то е само до определен етап.

Could`be

Брой мнения : 21
Registration date : 02.02.2008

Върнете се в началото Go down

Приятелството: Момче-Момиче ? Empty Re: Приятелството: Момче-Момиче ?

Писане  Гост Нед Фев 03, 2008 6:09 am

Аз съм твърдо зад убеждението, че момче и момиче могат! да бъдат приятели.Естествено това зависи от някой доста важни фактори.Зависи от това какви са хората, какви са обстоятелствата, при които са се опознали и сближили и изобщо психическото та дори и понякога физическото състояние на двамата.Дали ще имаш нужда от някой и ще прекарваш часове и дни с него и въпросният ще се грижи за теб и ще е постоянно там или просто ще се запознаете в някое кафе и ще станете ей така познати, броящи се за приятели - има голяма разлика.Приятелството съществува, но съществута и привързаността, която води до обич и доста по-силни чувства между хората.
Иначе да, според мен има и може да има приятелство между момче и момиче.Аз самата имам много приятели ( момчета ), дори гаджето на най-добрата ми приятелка ми е много, много добър приятел Хехе

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Приятелството: Момче-Момиче ? Empty Re: Приятелството: Момче-Момиче ?

Писане  _buBbLe_gUm_™ Нед Фев 03, 2008 9:30 am

Аз мисля, че можеш да имаш приятели момчета. Даже аз самата имам такива приятели с които споделям повечето неща, но и на моите приятелки също споделям.
_buBbLe_gUm_™
_buBbLe_gUm_™
SwE3T CanDy

Брой мнения : 135
Age : 27
Местожителство : ВарнА ^^
Registration date : 01.02.2008

Върнете се в началото Go down

Приятелството: Момче-Момиче ? Empty Re: Приятелството: Момче-Момиче ?

Писане  SlaDk0`KyKleNce Вто Фев 05, 2008 6:55 am

Да, можеш да имаш приятел момче. Аз имам такива и им споделям различни неща, но не всички, защото в даден момент колкото и добри приятели да са те, може да се разприказват за всичко, което съм им казала.
SlaDk0`KyKleNce
SlaDk0`KyKleNce
~CrAzY`d0LL~

Брой мнения : 81
Age : 27
Местожителство : ВаРнА
Registration date : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Приятелството: Момче-Момиче ? Empty Re: Приятелството: Момче-Момиче ?

Писане  impossible Съб Май 30, 2009 4:58 pm

В момента нямам такива...шоту нещните деца уж бъдещето на Б-я са супер арогантни и никфо приятелство не можеш да завържеш...и аз съм дете но съм мн по-добре възпитана...а ако тези деца за който говоря са бъдещето на Б-я те напрао ще я унищожат тая бедна държава Exclamation
impossible
impossible

Брой мнения : 27
Age : 28
Registration date : 30.05.2009

Върнете се в началото Go down

Приятелството: Момче-Момиче ? Empty Re: Приятелството: Момче-Момиче ?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите